Hakkımızda

Hakkımızda

Kuka Lojistik Ltd. Şti.

   Kuka lojistik 2015 yılında kurulmuş olan lojistik sektöründe aylık iş makinası kiralama ve Taşımacılık depolama hizmetleri gerçekleştiren lojistik şirketidir.

   Sektörde uygun forklift Reachtruck istifleme jet gibi ihtiyaçları karşılamak üzerine kurulmuştur.
İstanbul, Ankara İzmir Bursa Adana Antalya başta olmak üzere 10 ilde hizmet vermektedir.
Sektörün içinde olan Kuka Lojistik doğru ürünleri uygun fiyata kiralama üzerine uzmanlaşmıştır.
 Uygun fiyatlar ile yaptıracağınız çalışmalarda bizleri arayarak Avrupa yakası kiralık forklift hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Ayrıca işiniz yapılmadan önce tarafınıza sunduğumuz ücretsiz keşif imkânımızdan da yararlanabilirsiniz.

   Kiralama işleminin gününü belirledikten sonra haftalık veya aylık zaman dilimleri arasında alabilirsiniz. Günümüz teknolojisinde her geçen gün iş makinelerine karşı rağbet daha fazla göz önünde bulunduruluyor. Bu yüzden sizlerin de işlerini kolaylaştırabilme açısından kiralık forklift hizmeti almak her işinizi sorunsuzca halletmenizi olası bir yardım sağlamaktadır. O halde hemen bizimle iletişime geçebilir, bu konular ile alakalı daha geniş kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

   Dünyanın en bilindik iş makinesi markaları ile düzenli çalışmaktayız.
Etik  kurallar çerçevesinde  düzenli bakımlarını yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.


   Forklift ve Endüstriyel Depo Ekipmanları sektöründe oldukça köklü bir tecrübeye sahip olan  Kuka Lojistik Kiralama bayisi olduğu dünya çapında ki marka forkliftler ve iftiflemeler   ile geniş müşteri portföyü oluşturmuştur.

   Türkiye`de iş makinaları sektöründe 2010 yılından itibaren deneyim ve birikimi ile hızla ilerleyen Kuka Lojistik, müşteri memnuniyetini ön planda tutan stratejisi ile dinamik satış kadrosunun yanısıra, dünyanın en büyük markalarından oluşan 100 âdetin üstünde kiralama filosuna sahiptir.

   Dinamik satış kadrosu, tam donanımlı profesyonel teknik ekibi ve mühendis kadrosunun yanı sıra stratejik noktalara konumlanmış  müşteri portföyünün her türlü ihtiyacına hızlı şekilde cevap veren Kuka Lojistik, sektöründe sayılı markalar arasında olmanın haklı gururunu taşıyor.
Ülkemizde,
Sıfır Forklift Satış, İkinci El Forklift Satış ve Depo Ekipmanları Satışı                            
Müşteri ihtiyaçlarına göre çözüm yaratmayı hedefleyen Kuka Lojistik Türkiye nin birçok ilinde satış, servis ve yedek parça hizmetleri ile müşterilerine çözümler sunmaktadır. Forklift ve İstif Makineleri ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.


VİZYONUMUZ
“Taşıma ve istifleme alanında, en uygun fiyat veren Marka olarak tanınmadır.”

MİSYONUMUZ
Hayatı kolaylaştıran, kaliteli, hızlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, rekabetçi ürünler sunan, sektörün gelişimine katkıda bulunan, çalışanlarına yatırım yapıp değer katan, topluma ve çevreye saygılı, dürüst, güvenilir, iş mükemmeliyetini benimsemiş taşıma ve kaldırma ekipmanları alanında öncü bir kuruluş olmaktır.